برچسب شیشه ای,چاپ برچسب شیشه ای,چاپ لیبل ترانسپارنت,لیبل ترانسپارنت,لیبل شفاف,چاپ لیبل شفاف,برچسب شفاف,چاپ برچسب شفاف,لیبل ترنسپرنت,چاپ لیبل ترنسپرنت,لیبل شیشه ای,خرید برچسب شیشه ای,برچسب ظروف شیشه ای,برچسب های شیشه ای,لیبل های پشت چسبدار ترانسپارنت,تولید برچسب شیشه ای,لیبل شیشه ای چاپ افست,چاپ افست برچسب شیشه ای,چاپ لیبل شیشه ای پشت چسب دار,برچسب پشت شیشه ای,چاپ لیبل شیشه ای تهران,چاپ روی برچسب شیشه ای,برچسب شیشه ای رنگی,برچسب شیشه ای خودرو,قیمت چاپ برچسب شیشه ای,طراحی برچسب شیشه ای,برچسب جیوه ای شیشه,برچسب شیشه ای شفاف,لیبل شیشه ای پشت چسب دار,انواع برچسب شیشه ای,فروش برچسب شیشه ای,قیمت برچسب شیشه ای,دستگاه چاپ برچسب شیشه ای,برچسب شیشه ای,لیبل ترانسپارنت,برچسب شفاف,لیبل شیشه ای, خرید برچسب شیشه ای,برچسب ظروف شیشه ای,برچسب های شیشه ای,چاپ لیبل ترانسپارنت,لیبل های پشت چسبدار ترانسپارنت,تولید برچسب شیشه ای,لیبل شیشه ای چاپ افست,چاپ افست برچسب شیشه ای,چاپ لیبل شیشه ای پشت چسب دار,برچسب پشت شیشه ای,چاپ لیبل شیشه ای تهران,چاپ برچسب شیشه ای,چاپ روی برچسب شیشه ای,برچسب شیشه ایران خودرو,برچسب شیشه ای رنگی,برچسب شیشه ای خودرو,قیمت چاپ برچسب شیشه ای,طراحی برچسب شیشه ای,برچسب جیوه ای شیشه,برچسب شیشه ای شفاف,لیبل شیشه ای پشت چسب دار,انواع برچسب شیشه ای,فروش برچسب شیشه ای,قیمت برچسب شیشه ای, دستگاه چاپ برچسب شیشه ای

لیبل شفاف,ترانسپارنت,برچسب شیشه ای
(Transparent Label)
خام و چاپ شده

لیبل ترانسپارنت، لیبل شفاف ویا برچسب شیشه ای(Transparent Label) همان گونه که از نامش پیداست، بی رنگ و شفاف بوده که همین خاصیت شفافیت سبب می شود از دو طرف قابل روئیت باشد. لیبل شیشه ای ترانسپارنت (Transparent Label) قابلیت چاپ پذیری بالایی دارد. این نوع برچسب شفاف ضد آب بوده و از مقاومت بالایی در برابر کشیدگی و رطوبت برخوردار است. از دیگر خصوصیات بارز آن می توان به چسبندگی مناسب بر روی سطوح شیشه ای، پلاستیکی، پلی اتیلنی و ... اشاره کرد. لیبل ترانسپارنت یا برچسب شیشه ای جهت استفاده در صنایع آرایشی و بهداشتی، مواد شوینده، مواد غذایی، صنایع خودرو و ... پیشنهاد می شود. ریبون رزین (Resin Ribbon) انتخاب مناسبی برای این نوع لیبل می باشد. توجه به این نکته بسیار ضروری است که شفافیت لیبل ترانسپارنت موجب می شود تا دستگاه های لیبل پرینتر قادر به تشخیص فاصله بین دو لیبل (GAP) نباشند، که جهت رفع این مشکل اقدام به چاپ مارک در فاصله بین دو لیبل روی زیره آن می نمایند که این چاپ ها بلک مارک (Black Mark) نامیده می شوند.خصوصیات :


شفاف، بدون رنگ و شیشه ای.

مقاومت بالا در مقابل کشیدگی.

مقاوم در برابر رطوبت.

قابلیت چاپ پذیری بالا.

قدرت چسبندگی فوق العاده.

سئوالات متداول چاپ لیبل برچسب

1-تعهد و گارانتی مجموعه تکتا نسبت به محصولات و خدمات خود به چه صورت است؟

مجموعه تکتا به عنوان یک شرکت مشتری محور در صنعت سیستم های کنترل ردیابی توسط بارکد و چاپ و بسته بندی، رضایت مندی مشتریان خود را در اولویت اول قرار داده و در همین راستا پیگیری و پاسخگویی به هرگونه مشکل در محصول و خدمات ارائه شده به مشتری و مرتفع سازی آن را از وظایف اصلی خود می داند.

2- ارائه مشاوره تخصصی در خصوص انتحاب بهترین و مناسب ترین انواع لیبل، برچسب و چاپ و نیز آنچه که لازم است قبل از سفارش بدانید

لیبل ها از مواد مختلفی مانند کاغذ، پلاستیک، آلومینیوم و... تولید می شوند. لیبل ها شناسه ی محصولات و خدمات شما، و حاوی اطلاعاتی می باشند که با انتخاب صحیح نوع لیبل، چاپ مناسب و جذاب، باعث ایجاد وجه تمایز نسبت به محصولات مشابه و رقبا شده و در نتیجه جذب سهم بیشتری از بازار را امکان پذیر می کند. علاوه بر این لیبل ها کاربردهای گسترده ای دارند، مانند کنترل اموال، کاربرد در پلمپ محصولات،گارانتی و... با توجه به شرایط محیطی و هدف استفاده، انتخاب نوع لیبل گام مهمی است، در انتخاب لیبل مناسب نه تنها شکل ظاهری بلکه شرایط و عوامل محیطی متاثر، محل نگهداری و کاربرد آن نیز بسیار حائز اهمیت است. چنانچه احتیاج به اطلاعات بیشتری داشته باشید، از طریق تماس با متخصصین ما می توانید از مشاوره رایگان در این موارد بهره مند گردید.

3-آیا در مجموعه تکتا مستندات و فایل های طراحی ارسال شده توسط مشتری از نظر فنی مورد بررسی قرار می گیرد؟

بله در مجموعه تکتا تمامی فایل های چاپی توسط کارشناسان متخصص و مجرب به صورت رایگان بررسی می گردد تا از هرگونه مشکلات پیش از چاپ جلوگیری به عمل آید. البته لازم به ذکر است که طراحی لیبل، با هزینه جزئی همراه خواهد بود. بررسی فایل طراحی متناسب با قالب مربوطه جهت جلوگیری از قرار گرفتن طرح در چسب و یا برش، از مواردی است که پیش از چاپ کنترل می گردد.

4- چگونه قیمت چاپ لیبل و برچسب در چاپ تکتا مقرون به صرفه است؟

عوامل بسیاری در قیمت یک محصول چاپی مانند لیبل تاثیرگذار است، از جمله این عوامل می توان به جنس و روکشی که برای لیبل انتخاب می گردد، نوع چسب و تیراژ لیبل اشاره کرد. در این میان مجموعه تکتا همواره کوشیده است تا با بهینه سازی خدمات پیش از چاپ همچون ارائه مشاوره، ارسال نمونه جهت بررسی و تست، فایل چک رایگان، فرم بندی استاندارد و با توجه به اصل مهم حفظ کیفیت بالای محصولات چاپی خود، متناسب با نیاز مشتریان، لیبل های مطلوب و مقرون به صرفه ای را ارائه دهد.

آدرس

تهران - جنت آباد مرکزی(بالاتر از همت) - برج اداری تجاری طوبی - پلاک 197 - واحد 601