لیبل پرینتر,چاپگر بارکد,انواع چاپگر بارکد,چاپگر بارکد بیکسلون, چاپگر بارکد خوان,چاپگر بارکد زن,چاپگر بارکد و لیبل,چاپگر لیبل بارکد,چاپگر لیبل بارکد زن,چاپگر ليبل باركد زن,چاپگر لیبل و بارکد,چاپگر لیبل و بارکد postek,چاپگر بارکد قیمت,دستگاه چاپگر بارکد,پرینترهای چاپ لیبل,چاپگر لیبل اموال,چاپگر لیبل صنعتی,خرید چاپگر بارکد,فروش چاپگر بارکد,قیمت چاپگر بارکد خوان,چاپگر مخصوص بارکد,چاپگر لیبل قیمت,چاپگر لیبل پشت چسب دار,چاپگر های لیبل و بارکد,چاپگر بارکد چیست,چاپگر لیبل برادر,چاپگر لیبل رنگی,پرینترهای لیبل زن,کاغذ چاپگر بارکد,چاپگر چاپ برچسب,چاپگر برچسب زن,چاپگر برچسب و بارکد,قیمت چاپگر بارکد زن,چاپگر بارکد زبرا,لیبل پرینتر زبرا,چاپگر لیبل پوستک,چاپگر برچسب اموال,Postek,Zebra

لیبل پرینتر حرارتی، چاپگر برچسب، دستگاه لیبل زن، دستگاه چاپ لیبل Label Printer
انواع چاپگر لیبل و بارکد، بارکد پرینتر، لیبل پرینترهای صنعتی و رومیزی

زبرا، هانیول، توشیبا، سوو، پوستک و ...

لیبل پرینتر حرارتی / چاپگر برچسب، پرینتری است که از طریق اتصال به کامپیوتر و با استفاده از نرم افزار های مخصوص و یا با استفاده از بانک های اطلاعاتی، داده هایی که به شکل بارکد و یا خطوط میله ایی، متن و یا تصویر است را با استفاده از تکنولوژی انتقال حرارت چاپ می نماید. این عملیات میتواند بر روی انواع لیبل ها اعم از کاغذی، پی وی سی، متال، پشت متال، اموال، خرد شونده / گچی، شیشه ایی / ترانسپارنت، وید / اثرگذار، حرارتی و غیره انجام پذیرد .البته با استفاده از حرارتی که هد دستگاه لیبل پرینتر به ریبون منتقل مینماید این امر امکان پذیر خواهد بود و در انواعی از لیبل ها مانند لیبل حرارتی یا ترمال نیازی به قرار گیری ریبون وجود ندارد. شرکت های مختلفی در جهان به تولید گونه های مختلف چاپگر لیبل در کنار دستگاه های بارکد خوان می پردازند .

دسته بندی لیبل پرینترها :

لیبل پرینترها ( Label Printer ) به سه دسته تقسیم بندی می گردند: لیبل پرینتر های رومیزی یا اداری، لیبل پرینتر های نیمه صنعتی، لیبل پرینتر های صنعتی .

لیبل های پرینترهای رومیزی یا اداری :

این گونه از پرینتر های لیبل، بدنه ای کاملا پوشیده از پلاستیک دارند و در برابر ضربه آسیب پذیر می باشند. این نوع لیبل پرینترها مناسب آزمایشگاه ها، بیمارستان ها، دفاتر پستی، فروشگاه ها، صنایع آموزشی، رستوران ها و مراکزی که با داشتن تیراژ چاپ لیبل پایین، از محیطی امن نیز برخوردار باشند مناسب است. تمامی این لیبل پرنتر ها قابلیت چاپ بارکد، متن، شماره سریال، تصویر، کدهای دوبعدی QR، را دارا می باشند، البته با کیفیت و قابلیت های متنوع که همین امر در بحث قیمت گذاری، آن ها را از یکدیگر متمایز می نماید.

لیبل پرینترهای نیمه صنعتی :

نوع دیگری از لیبل پرینتر ها می باشند که در مکان هایی با امنیت پایین تر نسبت به اداری قرار می گیرند. اماکنی همچون کارگاه ها، مجموعه های تولیدی کوچک که در کنار تیراژ نسبتا متوسط چاپ لیبل، امنیت محیطی مناسبی برای لیبل پرینتر فراهم می کند.

لیبل پرینترهای صنعتی :

در محل ها و اماکن صنعتی با نیاز به چاپ لیبل با تیراژ بالا مورد استفاده قرار می گیرند که به علت داشتن بدنه آلومینیومی و یا فولادی در کنار سبکی دارای مقاومت بسیار مطلوبی نیز می باشند که آن ها را در برابر شرایط سخت محیطی مقاوم می سازد.

سئوالات متداول لیبل پرینترها

1-تعهد و گارانتی مجموعه تکتا نسبت به محصولات و خدمات خود به چه صورت است؟

مجموعه تکتا به عنوان یک شرکت مشتری محور در صنعت سیستم های کنترل ردیابی توسط بارکد و چاپ و بسته بندی، رضایت مندی مشتریان خود را در اولویت اول قرار داده و در همین راستا پیگیری و پاسخگویی به هرگونه مشکل در محصول و خدمات ارائه شده به مشتری و مرتفع سازی آن را از وظایف اصلی خود می داند.

2-ارائه مشاوره تخصصی در خصوص انتحاب بهترین انواع لیبل پرینتر و آنچه که لازم است قبل از خرید یک لیبل پرینتر بدانید

چاپ لیبل های اطلاعات محصول و بارکد بخشی از یک سیستم بارکدی است که به هر کسب و کاری اجازه می دهد تا مدیریت موجودی، ردیابی دارایی ها و حفظ کارایی زنجیره تامین خود را ارتقا دهد. برای کسب و کارهای کوچک و متوسط که برای اولین بار به دنبال بارکد سازی هستند و یا می خواهند فرآیند چاپ لیبل و بارکد موجود را کارآمدتر کنند، انتخاب لیبل پرینتری که برای کارهای مورد نیاز آنها مناسب باشد، می تواند باعث جلوگیری از مشکلات و خطای انسانی، افزایش قابلیت اطمینان و اجتناب از هزینه های غیر ضروری شود، که متخصصین شرکت تکتا با ارائه مشاوره این مشکلات را مرتفع می نمایند.

3-ارائه مشاوره تخصصی در خصوص انتخاب نوع مواد مصرفی تجهیزات چاپ لیبل و بارکد

ارائه مشاوره در خصوص انتخاب نوع و اندازه مواد مصرفی تجهیزات بارکد، از طریق تماس با متخصصین ما میتوانید از نوع متریال و اندازه مواد مصرفی مورد نیاز مجموعه خود اعم از لیبل و ریبون و تجهیزات مورد نیاز بارکد اعم از لیبل پرینتر و بارکد اسکنر مناسب به صورت رایگان مشاوره کسب کنید.

4-ارائه خدمات گارانتی و پشتیبانی تجهیزات چاپ لیبل و بارکد

خدمات پس از فروش و گارانتی تکتا عبارتند از خدماتی که پس از فروش محصول و در جهت کسب اطمینان و رضایت مشتری از طرف این مجموعه ارائه می شود. این خدمات شامل حمل و نصب و راه اندازی، تعمیر و نگهداری، تهیه و توزیع قطعات یدکی، مستندسازی آموزش، نحوه ی استفاده و یا کلیه اموری که شرکت تکتا، پس از فروش کالا به منظور جلب رضایت مشتریان و کمک به آنها برای دریافت بیشترین ارزش از محصولات یا خدماتی که خریداری کرده اند انجام می دهد.

آدرس

تهران - جنت آباد مرکزی(بالاتر از همت) - برج اداری تجاری طوبی - پلاک 197 - واحد 601