فیلم لیبل پت (OPP label)

فیلم شفاف و شیشه ای پلی پروپیلن
(OPP,CPP,BOPP)

چاپ شده

لیبل OPP در صنایع غذایی جهت اتصال لیبل به بطری در انتهای خطوط بسته بندی انواع نوشیدنی به ویژه نوشابه، دلستر، دوغ و آبمعدنی مورد استفاده قرار می گیرند.

در گذشته لیبل های O.P.P. توسط حرارت و به صورت شرینک بر روی بطری های PET چسبانده می شد ولی با گذشت زمان و با افزایش سرعت دستگاه های پرکن نیاز به فرآیند و چسبی سریع تر جهت چسباندن لیبل به بطری های PET پدید آمد.


سلفون نام مستعار فیلم های شفاف و شیشه ای است که مواد اولیه آن بر پایه پلی پروپیلن (pp) می باشد .

در تولید آن مواد مذاب پس از عبور از آب سرد به صورت فیلم تشکیل می شوند .

این فیلم های شیشه ای دارای خاصیتی مستحکم و شکننده می باشند که بسیاری از افراد این محصول را با خانواده bopp ها اشتباه می گیرند .

باتوجه به شفافیت بالا و شکننده بودن می توان در صنایع غذایی از این جنس استفاده نمود .


چاپ opp و cpp و کاربرد های آن:

همانند شیرینگ چاپ OPP نیز با فیلم کلیشه و یا سیلندر بر روی پلی پرو پلن صورت میپذیرد .شرکت تکتا با هدف تامین انواع لیبل های بدون چسب کیفیت منطبق با استانداردهای بین المللی جهت تامین نیاز صنایع چاپی کشور اقدام به سرمایه گذاری نمود.


انواع چاپ ها:

در چاپ سلفون سه نوع چاپ موجود میباشد که شامل چاپ OPP و CPPو BOPP که با سیلندر و فیلم بر روی ان صورت میپذیرد رنگهای صدفی نیز در این محصول یافت میگردد.


رول های لمینیتی PS - OPP - CPP مورد مصرف محصولات مختلف تمام کارخانه جات مواد غذایی ، پودرهای شستشو و محصولات شیمیای و جهت بسته بندی برنج - حبوبات - قند - شکر - کیک - کلوچه - چیپس - شیرینی - شکلات و... می باشد.


آدرس

تهران - جنت آباد مرکزی(بالاتر از همت) - برج اداری تجاری طوبی - پلاک 197 - واحد 601

فیلم لیبل پت لیبل OPP در صنایع غذایی جهت اتصال لیبل به بطری در انتهای خطوط بسته بندی انواع نوشیدنی به ویژه نوشابه، دلستر، دوغ و آبمعدنی مورد استفاده قرار می گیرند.