بارکد اسکنر هانیول Honeywell Eclipse 5145
بارکد اسکنر هانیول Honeywell Eclipse 5145

بارکد اسکنر
هانیول Eclipse 5145

Honeywell Eclipse 5145

بارکدخوان Eclipse 5145 محصول هانیول، اسکنر لیزری، تک خطی و دستی است که می تواند جایگزینی مقرون به صرفه برای اسکنرهای CCD باشد. با استفاده از فناوری CodeGate به کار رفته در این محصول، می توان به سادگی بارکد مورد نظر را هدف قرار داد و تنها با فشردن یک دکمه آن را قرائت کرد. این ویژگی سبب شده است تا Eclipse 5145 انتخابی بی نقص برای خواندن لیستی از بارکدهای کنار هم، اسکن بارکد در کنار صندوق فروش، اتوماسیون اداری و کنترل موجودی باشد.

این محصول قادر است با تکنولوژی پیشرفته اسکن هانیول، محدوده وسیع تری را نسبت به اسکنرهای CCD پوشش دهد. به این صورت که با دور کردن اسکنر از بارکد عرض خط اسکن افزایش می یابد و فضای بیشتری را پوشش می دهد. تکنولوژی Codesense یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد Eclipse است که در غیاب اشعه مادون قرمز برای تشخیص اشیا به کار می رود. با این ویژگی، هنگامی که اسکنر یک بارکد را در برابر خود تشخیص دهد به صورت خودکار روشن می شود و می تواند آن را بخواند. ابعاد و وزن مناسب Eclipse نیز سبب شده این دستگاه انتخابی ایده آل برای استفاده در فروشگاه های مختلف باشد.


اسکنر لیرزی و پرتوان بارکدهای میله ای، توانمند در قرائت بارکدهای مخدوش، با قابلیت استفاده در انواع کاربردهای اداری، فروشگاهی و خدماتی حتی در شرایطی که نور محیط خیلی زیاد یا خیلی کم باشد.


مشخصات عمومی
تولیدکننده هانیول - Honeywell
مدت گارانتی 3 سال
مشخصات فنی
نوع بارکدخوان لیزر - Laser
قابلیت اسکن بارکدهای میله ای
شکل کاربری تفنگی
نحوه ارتباط با سیم
مشخصات فیزیکی
ابعاد 169×63×51 میلیمتر
وزن 100 گرم
رنگ مشکی
امکانات و لوازم جانبی
لوازم همراه دستگاه کابل رابط USB
سایر آپشن ها کابل رابط PS2 یا RS232 یا RS485 (قابل سفارش)
آدرس

تهران - جنت آباد مرکزی(بالاتر از همت) - برج اداری تجاری طوبی - پلاک 197 - واحد 601