بارکد اسکنر هانیول Honeywell Solaris 7820
بارکد اسکنر هانیول Honeywell Solaris 7820

بارکد اسکنر
هانیول Solaris 7820

Honeywell Solaris 7820

بارکدخوان Solaris 7820 محصول هانیول، اسکنر عمودی (ایستاده) و رومیزی از نوع چندپرتوه است که با مجموعه ویژگی های بی نظیرش سبب افزایش کارایی در کاربردهای مختلف می شود. این اسکنر می تواند بارکدهای فشرده را با سرعت بالا و در هر زاویه ای به آسانی قرائت کند، از این ویژگی می توان در اسکن بارکد کالاهای کوچک در تعداد زیاد بهره برد که آن را به انتخابی ایده آل برای فروشگاه های زنجیره ای، داروخانه ها، خواروبار فروشی ها و... بدل می کند. علاوه بر این با پوشش دادن محدوده وسیعی برای اسکن و استفاده از نرم افزار پیشرفته، می تواند تمامی بارکدهای استاندارد را در اولین بار و بدون توجه به زاویه و کیفیت چاپ قرائت کند.

این محصول به گونه ای طراحی شده است که در کنار استهلاک پایین، عملکرد بالایی داشته باشد. همچنین با اکثر دستگاه های پوز (صندوق های فروشگاهی) سازگار است و بر خلاف دیگر دستگاه های هم رده خود، دارای سیستم عیب یابی تصویری است. همینطور این اسکنر به یک درگاه ارتباطی EAS نیز مجهز است و قابلیت اتصال به آنتن های ضدسرقت Checkpoint یا Sensormatic را دارد.

اسکنر چندپرتوه و پرسرعت بارکدهای میله ای، توانمند در قرائت بارکدهای مخدوش و بی کیفیت، با قابلیت اسکن بارکدها از هر زاویه و مناسب برای استفاده در انواع کاربردهای اداری، فروشگاهی و خدماتی حتی در شرایطی که نور محیط خیلی زیاد یا خیلی کم باشد.

مشخصات عمومی
تولیدکننده هانیول - Honeywell
مدت گارانتی 2 سال
مشخصات فنی
نوع بارکدخوان لیزر - Laser
الگوی اسکن 20 خط لیزر متقاطع
قابلیت اسکن بارکدهای میله ای
شکل کاربری ثابت رومیزی
نحوه ارتباط با سیم
سرعت خواندن 1800 اسکن بر ثانیه
مشخصات فیزیکی
ابعاد 92×152×152 میلیمتر
وزن 700 گرم
رنگ مشکی
امکانات و لوازم جانبی
لوازم همراه دستگاه آداپتور و کابل رابط USB
سایر آپشن ها کابل رابط RS232 (قابل سفارش)
آدرس

تهران - جنت آباد مرکزی(بالاتر از همت) - برج اداری تجاری طوبی - پلاک 197 - واحد 601