بارکد اسکنر هانیول Honeywell Stratos 2400
بارکد اسکنر هانیول Honeywell Stratos 2400

بارکد اسکنر
هانیول Stratos 2400

Honeywell Stratos 2400

بارکدخوان Stratos 2400 محصول هانیول با قابلیت اسکن بارکد از 5 وجه مختلف بصورت 360 درجه است. طراحی ویژه این اسکنر، امکان استفاده از آنرا در کارهای حجیم و پرفشار برای ساعات متوالی، با هزینه نگهداری پائین فراهم کرده است. عملکرد عالی و بی نقص Stratos 2400 در خواندن بارکدهای متراکم و حتی بارکدهای چاپ شده با کیفیت پایین، نیاز به دخالت دستی کاربر را کاهش می دهد و سرعت بالای اسکن هنگام عبور بارکد از مقابل این اسکنر، به کاربر اجازه می دهد اقلام را با سرعت یکسان و بدون وقفه از مقابل آن عبور دهد که این امر منجر به انجام سریع کار مشتریان، کاهش طول صف ها و صرف کمتر انرژی، زمان و نیروی کاری می شود.

ابن دستگاه با دارا بودن دو ابزار تحلیلی StratosSTATS و StratosSCHOOL برای ردگیری، مدیریت و ارتقا کارایی در روند چک کردن کالاها، بازگشت سرمایه را افزایش داده است. تکنولوژی StratosSTATS باعث افزایش سرعت و بهره وری در شناسایی و ثبت کالاها برای صدور فاکتور فروش می شود و تکنولوژی StratosSCHOOL نیز اطلاعات لازم برای ارتقاء تکنیک های اسکن کردن و امنیت را جمع آوری می کند.


اسکنر بسیار پرتوان و پرسرعت بارکدهای میله ای، قادر به اسکن بارکدها از 5 وجه بصورت 360 درجه، برخوردار از تکنولوژی چندپرتوه لیزری، توانمند در اسکن بارکدهای مخدوش و بی کیفیت، دارای عملکرد بسیار عالی در حجم کاری بالا، مناسب برای استفاده در انواع کاربردهای فروشگاهی و خدماتی

مشخصات عمومی
تولیدکننده هانیول - Honeywell
مدت گارانتی 3 سال
مشخصات فنی
نوع بارکدخوان چندوجهی و Bioptic
الگوی اسکن 54 خط لیزری متقاطع (38 خط افقی و 16 خط عمودی)
قابلیت اسکن بارکدهای میله ای
شکل کاربری ثابت توکار
نحوه ارتباط با سیم
فاصله خواندن از صفر تا 216 میلیمتر
سرعت خواندن 5400 اسکن بر ثانیه
مشخصات فیزیکی
ابعاد 399×292×100×130 میلیمتر
امکانات و لوازم جانبی
لوازم همراه دستگاه آداپتور و کابل رابط USB
سایر آپشن ها کابل رابط RS232 و RS485 (قابل سفارش)
آدرس

تهران - جنت آباد مرکزی(بالاتر از همت) - برج اداری تجاری طوبی - پلاک 197 - واحد 601