بارکد اسکنر هانیول Honeywell Stratos 2700
بارکد اسکنر هانیول Honeywell Stratos 2700

بارکد اسکنر
هانیول Stratos 2700

Honeywell Stratos 2700

بارکدخوان Stratos 2700 اولین محصول Bioptic و ترکیبی هانیول است که علاوه بر قابلیت اسکن بارکدها با تکنولوژی چندپرتوه لیزری از روش تصویربرداری یکپارچه محیط (Area-Imager) نیز برخوردار است و از این طریق به بهینه سازی خواندن انواع بارکدهای میله ای و دوبعدی کمک می کند. سرعت بالای اسکن این دستگاه باعث افزایش کارایی در پیشخوان صندوق های فروشگاهی می شود.

این اسکنر مجهز به سخت افزارهای قابل ارتقا مانند درگاه ارتباطی EAS است و ضمن برآورده کردن نیازهای کنونی کاربر، زمینه تامین نیازهای آتی را نیز فراهم کرده است. علاوه بر این به گونه ای طراحی شده است که به سادگی و با صرف کمترین زمان و تجهیزات، قابل تعمیر است. عیب یابی این دستگاه نیز به سادگی از طریق پیغام هایی که بر روی صفحه نمایش LCD دستگاه ظاهر می شود صورت می پذیرد. این محصول قادر است چندین پیغام را به زبان های مختلف بر روی صفحه نمایش خود نشان دهد.


اسکنر بسیار پرتوان و پرسرعت بارکدهای میله ای و دوبعدی، قادر به اسکن بارکدها از 6 وجه مختلف بصورت 360 درجه، دارای تکنولوژی اسکن هیبرید (ایمیجر دوبعدی و چندپرتوه لیزری)، توانمند در اسکن بارکدهای مخدوش و بی کیفیت، دارای عملکرد بسیار عالی در حجم کاری بالا، مناسب برای استفاده در انواع کاربردهای فروشگاهی و خدماتی


مشخصات عمومی
تولیدکننده هانیول - Honeywell
مدت گارانتی 2 سال
مشخصات فنی
نوع بارکدخوان چندوجهی و Bioptic
الگوی اسکن ایمیجر سطحی با وضوح VGA و 192 خط لیزر متقاطع
قابلیت اسکن همه بارکدها (میله ای و دوبعدی)
شکل کاربری ثابت توکار
نحوه ارتباط با سیم
سرعت خواندن 21500 اسکن بر ثانیه
مشخصات فیزیکی
ابعاد 399×292×178×104 میلیمتر
وزن 7.5 کیلوگرم
امکانات و لوازم جانبی
لوازم همراه دستگاه آداپتور و کابل رابط USB
سایر آپشن ها کابل رابط RS232 و RS485 (قابل سفارش)
آدرس

تهران - جنت آباد مرکزی(بالاتر از همت) - برج اداری تجاری طوبی - پلاک 197 - واحد 601