بارکد اسکنر هانیول Honeywell Voyager 1250g
بارکد اسکنر هانیول Honeywell Voyager 1250g

بارکد اسکنر
هانیول Voyager 1250g

Honeywell Voyager 1250g

بارکدخوان Voyager 1250g محصول هانیول از سری مشهور و محبوب Voyager است. این اسکنر لیزری با عملکردی فوق العاده و سرعتی بالا، امکان خواندن بارکدهای میله ای را تا فاصله 66 سانتیمتری در اختیار کاربر قرار می دهد. این محصول با سرعت و قدرت بالای اسکن، قادر است بارکدهای بی کیفیت و آسیب دیده را نیز به راحتی قرائت کند تا از طرفی نیاز به ورود دستی اطلاعات توسط کاربر به حداقل برسد و از سوی دیگر باعث افزایش سرعت و کاهش شدید خطا در کار گردد. قابلیت اسکن از فاصله دور این دستگاه سبب تسهیل کار صندوق داران در دسترسی به اقلام خریداری شده توسط مشتریان می شود و به انبارداران نیز کمک می کند تا به راحتی بارکد محصولات در طبقات نسبتا دور از دسترس را اسکن کنند.

نصب و راه اندازی Voyager 1250g بسیار ساده است، به این صورت که تنها با اتصال کابل این اسکنر به سیستم، مراحل نصب به صورت خودکار انجام می شود و اسکنر خود را با اتصال مناسب تطبیق می دهد. این دستگاه بدون تردید، با عملکرد فوق العاده و فضای اسکن گسترده و طراحی ارگونومیک، انتخابی مناسب برای حجم کاری سنگین و پرفشار است.


اسکنر لیرزی و پرتوان بارکدهای میله ای، توانمند در قرائت بارکدهای مخدوش، با قابلیت استفاده در انواع کاربردهای اداری، فروشگاهی و خدماتی حتی در شرایطی که نور محیط خیلی زیاد یا خیلی کم باشد.


مشخصات عمومی
تولیدکننده هانیول - Honeywell
مدت گارانتی 5 سال
مشخصات فنی
نوع بارکدخوان لیزر - Laser
الگوی اسکن تک خط لیزر
قابلیت اسکن بارکدهای میله ای
شکل کاربری تفنگی
نحوه ارتباط با سیم
فاصله خواندن از صفر تا 446 میلیمتر
سرعت خواندن 330 اسکن بر ثانیه
مشخصات فیزیکی
ابعاد 74×168×60 میلیمتر
وزن 133 گرم
رنگ ☼ مشکی
☼ سفید
امکانات و لوازم جانبی
لوازم همراه دستگاه پایه نگهدارنده و کابل رابط USB
سایر آپشن ها کابل رابط PS2 یا RS232 یا RS485 (قابل سفارش)
آدرس

تهران - جنت آباد مرکزی(بالاتر از همت) - برج اداری تجاری طوبی - پلاک 197 - واحد 601