بارکد اسکنر هانیول Honeywell Voyager 1452g2D
بارکد اسکنر هانیول Honeywell Voyager 1452g2D

بارکد اسکنر
هانیول Voyager 1452g2D

Honeywell Voyager 1452g2D

بارکدخوان بی سیم Voyager 1452g2D مدل 2D از سری Voyager 1452g محصول هانیول است، که به دلیل حذف کابل از اسکنر امکان خواندن بارکدهای میله ای را با آزادی عمل بیشتر فراهم می کند. این محصول از دقت و سرعت عمل بالایی برخوردار است و در اسکن بارکدهای مخدوش و بی کیفیت نیز عملکرد فوق العاده ای دارد. همچنین این اسکنر قادر است بارکدها را از روی انواع صفحه نمایش از جمله موبایل و تبلت به راحتی اسکن کند.

سری Voyager 1452g در دو مدل تک بعدی و دوبعدی ارائه شده است. مدل تک بعدی که قابل ارتقاء به مدل دوبعدی است تنها قابلیت خواندن بارکدهای میله ای را دارد، در حالیکه مدل دوبعدی قادر به خواندن همه بارکدهای میله ای و دوبعدی است. آن دسته از کاربرانی که در حال حاضر فقط به اسکن بارکدهای میله ای نیازمندند ولی لزوم استفاده از بارکدهای دوبعدی را در آینده پیش بینی می کنند، می توانند مدل تک بعدی این اسکنر را با قیمت مناسب خریداری کرده و در آینده درصورت لزوم، به سادگی آن را به مدل دو بعدی ارتقا دهند. در ضمن برخلاف بیشتر مدل های تک بعدی مشابه، این اسکنر در حالت تک بعدی نیز قادر به اسکن بارکدهای میله ای بصورت 360 درجه است که باعث می شود در حالت روی پایه نیز به خوبی و با سرعت مناسبی بارکد اجناس مقابلش را در هر جهتی بخواند.

هانیول در این مدل با حذف ویژگی های اضافی مانند Advanced Image Capture و نرم افزارهای پیچیده پردازش تصویر، و در عین حال حفظ سرعت و کیفیت اسکن بارکدهای میله ای و دو بعدی، اسکنری کارآمد، با قیمت مناسب به کاربران ارائه کرده است.


اسکنر بی سیم پرقدرت و پرسرعت بارکدهای میله ای و دو بعدی بصورت 360 درجه، دارای عملکرد عالی در حجم کاری بالا، توانمند در اسکن بارکدهای مخدوش و بی کیفیت، قادر به اسکن بارکد از روی انواع نمایشگرها، قابل استفاده در انواع کاربردهای صنعتی، اداری، فروشگاهی و خدماتی


مشخصات عمومی
تولیدکننده هانیول - Honeywell
مدت گارانتی 3 سال
مشخصات فنی
نوع بارکدخوان ایمیجر - Imager
الگوی اسکن ایمیجر سطحی با وضوح 480×640 پیکسل
قابلیت اسکن همه بارکدها (میله ای و دوبعدی)
شکل کاربری تفنگی
نحوه ارتباط بی سیم
شعاع بیسیم 10 متر
فاصله خواندن از 32 تا 360 میلیمتر
مشخصات فیزیکی
ابعاد اسکنر: 62×173×82 میلیمتر
وزن اسکنر: 210 گرم
رنگ مشکی
امکانات و لوازم جانبی
لوازم همراه دستگاه پایه شارژ و تبادل اطلاعات بهمراه کابل رابط USB برای پایه
آدرس

تهران - جنت آباد مرکزی(بالاتر از همت) - برج اداری تجاری طوبی - پلاک 197 - واحد 601