بارکد اسکنر هانیول Honeywell Xenon 1900gHD
بارکد اسکنر هانیول Honeywell Xenon 1900gHD

بارکد اسکنر
هانیول Xenon 1900gHD

Honeywell Xenon 1900gHD

بارکدخوان Xenon 1900gHD مدل HD (پرتراکم – High Density) از سری Xenon 1900 محصول هانیول، دارای نسل ششم از تکنولوژی Area-Imaging است و از الگوریتم جدیدی برای اسکن بارکد استفاده می کند. این اسکنر قدرتمند با داشتن سنسوری ویژه که برای اسکن بارکد بهینه سازی شده است، کارکردی فوق العاده را در مصارف گوناگون ارائه می دهد. همچنین با به کارگیری تکنولوژی Adaptus Imaging 6.0 عملکردی خارق العاده در اسکن بارکدها و ضبط دیجیتالی آن ها دارد.

مجهز بودن Xenon 1900gHD به ساختاری جدید در رمزگشایی اطلاعات و سنسور مخصوص اسکن، عمق و سرعت اسکن را افزایش داده و اسکن بارکدهای بی کیفیت را بهبود بخشیده است. این محصول تمامی بارکدهای ریز، فشرده و پرتراکم میله ای و دوبعدی و حتی بارکدهای موجود روی صفحه نمایش موبایل یا تبلت را به سادگی اسکن می کند.

طراحی ویژه این اسکنر به گونه ای است که کمترین جای ممکن را اشغال می کند و نیازی به کانکتورهای اضافی ندارد. در این طراحی از حداقل قطعات استفاده شده است که این امر موجب خرابی کمتر دستگاه و همچنین تعمیر سریع تر و ساده تر آن می شود که در نتیجه منجر به افزایش کارآیی دستگاه می شود. این مدل از استحکام فیزیکی بالایی نیز برخوردارست، به نحوی که در برابر 50 بار سقوط از ارتفاع 180 سانتیمتری بر روی سطوح بتونی کاملا مقاوم است.

مشخصات عمومی
تولیدکننده هانیول - Honeywell
مدت گارانتی 5 سال
مشخصات فنی
نوع بارکدخوان ایمیجر - Imager
الگوی اسکن ایمیجر پرتراکم سطحی با وضوح 640×838 پیکسل
قابلیت اسکن همه بارکدها (میله ای و دوبعدی)
شکل کاربری تفنگی
نحوه ارتباط با سیم
فاصله خواندن از صفر تا 233 میلیمتر
مشخصات فیزیکی
ابعاد 104×71×160 میلیمتر
وزن 147 گرم
رنگ مشکی
امکانات و لوازم جانبی
لوازم همراه دستگاه پایه نگهدارنده و کابل رابط USB
سایر آپشن ها کابل رابط PS2 و RS232 و RS485 (قابل سفارش)
آدرس

تهران - جنت آباد مرکزی(بالاتر از همت) - برج اداری تجاری طوبی - پلاک 197 - واحد 601