شرکت تکتا - سیستم های شناسایی خودکار توسط بارکد و تامین لیبل و ریبون و لیبل پرینتر و بارکد اسکنر سیستم های مبتنی بر بارکد شرکت تکتا - سیستم های شناسایی خودکار توسط بارکد و تامین لیبل و ریبون و لیبل پرینتر و بارکد اسکنر سیستم های مبتنی بر بارکد اخبار تکتا,اطلاعیه های فن آوری اطلاعات مقالات تکتا خدمات پشتیبانی تکتا و ارائه مشاوره تخصصی نرم افزارهای تکتا ریبون های حرارتی Thermal Transfer Ribbon جهت چاپ روی لیبل تهیه و توزیع انواع برچسب،لیبل های کاغذی،لیبل پی وی سی،لیبل متال،لیبل اموال،لیبل گارانتی واردات و توزیع لیبل پرینتر Label Printer واردات و توزیع بارکدخوان, بارکد اسکنر Barcode Scaner سایرمواد مصرفی ریبون وکس Wax Ribbon ریبون پریمیوم وکس Premium Wax Ribbon ریبون وکس رزین Wax Resin Ribbon ریبون رزین Resin Ribbon ریبون سوپر رزین Super Resin Ribbon ریبون واش رزین قابل شستشو Ribbon Washable لیبل کاغذی Paper Label لیبل پی وی سی (White Pet, PE , PP, PVC) لیبل متال (Silver Pet Matte Label) لیبل بک متال,برچسب پشت متال (Back Metal Label) لیبل اموال, خرد شونده، گچی (Asset / Security Label) لیبل وُید,برچسب گارانتی (Void Label) لیبل حرارتی ، ترمال (Thermal Label) لیبل ترانسپارنت,برچسب شیشه ای (Transparent Label) لیبل طلا و جواهر (Jewelry Label) لیبل پارچه ای ، تایوک (Tyvek, Textile, Fabric) ارائه مشاوره تخصصی در حوزه بارکد و( RFID ),ارائه مشاوره تخصصی در خصوص انتخاب نوع مواد مصرفی تجهیزات بارکد,ارائه خدمات گارانتی و عقد قرارداد پشتیبانی تجهیزات بارکد

خدمات پشتیبانی تکتا

ارائه مشاوره تخصصی در حوزه بارکد و RFID

نرم افزارهای مبتنی بر بارکد

با استفاده از نرم افزار ثبت و جمع آوری اطلاعات بر پایه بارکد و RFID ، شرکت تکتا شما همواره اطلاعات خود را به صورت کاملا آن لاین و بروز میتوانید ذخیره کنید ، که در داشتن مدیریت منظم و صحیح امور یک مجموعه بسیار موثر است.

از جمله مزایای این سیستم میتوان به نکات ذیل اشاره کرد:

سرعت و دقت بالای پردازش و ثبت اطلاعات وجلوگیری از آشفتگی و وجود حجم بالای اطلاعات که موجب سردرگمی و ایجاد اشتباهات گوناگون میگردد.

از بین رفتن درصد خطای کاربران، داشتن دید برتر نسبت به مصرف کنندگان کالا ها که به عنوان مثال کدام کالا بیشترین مصرف و خروجی را در بازه های زمانی مختلف داشته است ،ایجاد بستر و شبکه ایی منسجم از زمان تولید کالا تا زمان بارگیری و رسیدن به دست مشتری در واحد های تولیدی.


ارائه مشاوره تخصصی در خصوص چگونگی و نحوه اجراء نرم افزار های مبتنی بر بارکد در بخش های :

اموال،انبار،توزیع و پخش،خطوط تولید،فروشگاهی،بیمارستانی،خدمات پس از فروش،لیبلینگ،لیبلینگ و ثبت


از طریق تماس با متخصصین ما میتوانید از مشاوره رایگان در خصوص نحوه و چگونگی پیاده سازی این سیستم ها بهره مند گردید.


دپارتمان فروش نرم افزار

ارائه مشاوره تخصصی در خصوص انتخاب نوع مواد مصرفی تجهیزات بارکد

ارائه مشاوره در خصوص انتخاب نوع و اندازه مواد مصرفی تجهیزات بارکد


از طریق تماس با متخصصین ما میتوانید از نوع متریال و اندازه مواد مصرفی مورد نیاز مجموعه خود اعم از لیبل و ریبون و تجهیزات مورد نیاز بارکد اعم از لیبل پرینتر و بارکد اسکنر مناسب به صورت رایگان مشاوره کسب کنید.

ارائه خدمات گارانتی و عقد قرارداد پشتیبانی تجهیزات بارکد

ارائه خدمات گارانتی و عقد قرارداد پشتیبانی تجهیزات بارکد ، شرکت تکتا


امروزه بیشتر شرکتهای پیشرفته از تمرکز داخلی به تمرکز بیرونی یعنی تمرکز در مشتری تغییر جهت داده اند . تمامی این شرکتها در یافته اند که با داشتن همه ی برتریهای فنی در جهان نمی توانند به موفقیت نائل شوند، مگر اینکه نیازهای مشتری را در طراحی و تحویل کالا و ارئه خدمات مدنظر داشته باشند. در تعداد بسیار کمی از موارد سازمان ها توانسته اند بدون درک نیازها و خواسته های مشتریان محصولات و خدمات موفق تو لید و عرضه نمایند .


در مقابل بیشتر شرکتهای موفق با تمرکز درنیازها و خواسته های مشتریان توانسته اند به موفقیتهای چشم گیری نائل شوند، از این رو شرکت تکتا جهت ارائه فعالیت و بقا ، سعی در شناخت نیازها و خواسته های مشتری و تلاش در جهت برآورده نمودن نیازهای مشتری به شیوه ی بهتر از رقبا را در نظر گرفته است.


خدمات پس از فروش و گارانتی تکتا عبارتند از خدماتی که پس از فروش محصول و در جهت کسب اطمینان و رضایت مشتری از طرف این مجموعه ارائه می شود . این خدمات شامل حمل و نصب و راه اندازی ، تعمیر و نگه داری ، تهیه و توزیع قطعات یدکی ، مستندسازی آموزش ، نحوه ی استفاده و یا کلیه اموری که شرکت تکتا ، پس از فروش کالا به منظور جلب رضایت مشتریان و کمک به آنها برای دریافت بیشترین ارزش از محصولات یا خدماتی که خریداری کرده اند انجام می دهد.


از نظر ما رضایت مشتری لازم است اما شرط کافی نیست بلکه بعد از این مرحله باید مشتری راضی را به مشتری مستمر تبدیل نمود.


واحد گارانتی و خدمات پس از فروش تکتا